П`ятниця, 18.10.2019, 04:31
Вітаю Вас Гість | RSS

Ситняківське НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»

Відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської РДА

Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Меню сайту
НУШ

 НУШ
Гаряча лінія

 Національна дитяча «гаряча лінія»
Вхід на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Учнівська рада

План роботи учнівської ради

Склад учнівської ради

Прізвище, ім’я, по батькові

Клас

Доручення

1.

Семенченко Діана Вячеславівна

9

Президент

2.

Гудима Вікторія Романівна

9

Прем’єр-міністр

Секретар ради

Вчитель-консультант – Скліпіс Анна Анатоліївна

                                                              Міністерство науки

3.

Семенченко Віктор Вікторович                       

9

Міністр

4.

Романенко Ігор Олександрович                      

9

Заступник

5.

Несвідомий Юрій Юрійович                

6

 

6.

Ральчук Артем Юрійович                     

10

 

7.

Войтенко Анастасія Русланівна

3

 

8.

Божок Аліна Валеріївна

4

 

Вчитель-консультант – Савченко Марина Вікторівна

Міністерство молоді і спорту

9.

Хохлов Роман Павлович

10

Міністр

10.

Войтковська Інна Олександрівна

11

Заступник

11.

Колос  Анастасія Петрівна

10

 

12.

Шабанова Ельвіна Асанівна

4

 

13.

Конотоп Катерина Сергіївна

8

 

14.

Бобок Каріна Андріївна

8

 

Вчитель-консультант – Пригарчук Микола Миколайович,

Бабич Людмила Борисівна

Міністерство праці і порядку

15.

Дмитренко Аліна Сергіївна     

9

Міністр

16.

Амангельдієва Влада Миколаївна                 

9

Заступник

17.

Франкова Дарія Вадимівна

2

 

18.

Богдан Ольга Сергіївна

7

 

19.

Прокопенко Денис Вікторович           

5

 

20.

Прокопенко Максим Олександрович

5

 

Вчитель-консультант – Савченко Володимир Валентинович

Товариство «Берегиня»

21.

Латушко Анастасія Леонідівна

8

Голова

22.

Богдан Ольга Сергіївна

7

Заступник

23.

Гута Андрій Максимович

2

 

24.

Войтенко Анастасія Русланівна

3

 

25.

БожокАліна Валеріївна

4

 

26.

Прокопенко Денис Вікторович

5

 

  27.

Туранська Софія Сергіївна                   

1

 

28.

Окушко Лілія Сергіївна             

6

 

29.

Романенко Ігор Олександрович

9

 

30.

Шайблер Анастасія Вікторівна

10

 

31.

Девліш Андрій Васильович

11

 

Вчитель-консультант – Забишна Любов Адамівна

Пошук
Нормативна база

 Нормативні документи
тел. 0 800 500 335

 Протидія торгівлі людьми
Архів записів

Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz