Неділя, 20.09.2020, 14:03
Вітаю Вас Гість | RSS

Ситняківське НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»

Відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської РДА

Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Меню сайту
НУШ

 НУШ
Гаряча лінія

 Національна дитяча «гаряча лінія»
Вхід на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Учнівська рада

План роботи учнівської ради

Склад учнівської ради

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Клас

Доручення

1.

Семенченко Діана Вячеславівна

10

Президент школи

2.

Гудима Вікторія Романівна

10

Прем’єр-міністр

Секретар ради

Вчитель-консультант – Скліпіс Анна Анатоліївна

                                                           Міністерство науки

3.

Кисельова Єлизавета Олегівна

8

Міністр

4.

Романенко Ігор Олександрович                   

10

Заступник

5.

Несвідомий Юрій Юрійович            

7

 

6.

Ральчук Артем Юрійович                   

11

 

7.

Войтенко Анастасія Русланівна

4

 

8.

Божок Аліна Валеріївна

5

 

Вчитель-консультант – Савченко Марина Вікторівна

 

Міністерство молоді і спорту

9.

Хохлов Роман Павлович

11

Міністр

10.

Бобок Каріна Андріївна

9

Заступник

11.

Чорна   Анна Ігорівна

9

 

12.

Шабанова Ельвіна Асанівна

5

 

13.

Конотоп Катерина Сергіївна

9

 

14.

Андрійко Юрій Юрійович

10

 

Вчитель-консультант – Пригарчук Микола Миколайович,

Бабич Людмила Борисівна

 

Міністерство праці і порядку

15.

Дмитренко Аліна Сергіївна  

10

Міністр

16.

Латушко Анастасія Леонідівна

9

Заступник

17.

Франкова Дарія Вадимівна

3

 

18.

Богдан Ольга Сергіївна

8

 

19.

Прокопенко Денис Вікторович                    

6

 

20.

Прокопенко Максим Олександрович         

6

 

Вчитель-консультант – Савченко Володимир Валентинович

 

Товариство «Берегиня»

21.

Латушко Анастасія Леонідівна

9

Голова

22.

Богдан Ольга Сергіївна

8

Заступник

23.

Гута Андрій Максимович

3

 

24.

Войтенко Анастасія Русланівна

4

 

25.

БожокАліна Валеріївна

5

 

26.

Прокопенко Денис Вікторович

7

 

27.

Туранська Софія Сергіївна               

2

 

28.

Окушко Лілія Сергіївна           

7

 

29.

Романенко Ігор Олександрович

10

 

30.

Шайблер Анастасія Вікторівна

11

 

31.

Бульдович Аніта Романівна

1

 

Вчитель-консультант – Забишна Любов Адамівна

 

Звіт про Добре діло рою "Січ" за 2020 р.

Звіт про Добре діло рою "Січ" за 2019 р.

Звіт про Добре діло рою "Січ" за 2018 р.

Пошук
Нормативна база

 Нормативні документи
тел. 0 800 500 335

 Протидія торгівлі людьми
Архів записів

Copyright MyCorp © 2020
Зробити безкоштовний сайт з uCoz