Неділя, 20.09.2020, 13:25
Вітаю Вас Гість | RSS

Ситняківське НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»

Відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської РДА

Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Меню сайту
НУШ

 НУШ
Гаряча лінія

 Національна дитяча «гаряча лінія»
Вхід на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Родинне виховання

Родинне виховання

Родина є основою держави. Родина, рід, родовід, народ - поняття, що розкривають моральну й духовну сутність, природну послідовність основних етапів формування людини. Від роду до народу, нації - такий природний шлях розвитку кожної дитини, формування її національної свідомості й громадянської зрілості.

Родинне виховання - перша природна і постійно діюча ланка виховання. Без докорінного поліпшення родинного виховання не можна домогтися значних змін у подальшому громадянському вихованні підростаючого покоління. У сім'ї закладається духовна основа особистості, її мораль, самобутність національного світовідчуття і світорозуміння.

Важливого значення даній проблемі надавали відомі митці, педагоги, філософи. В.О.Сухомлинський вважав, що Батьківщина починається із сім'ї, що найважливіші риси якості особистості зароджуються в сімейному вихованні, що діти — продовження не тільки нашого роду, а й нашого соціального ладу, наших завоювань і благородних намірів. І від того, які духовні цінності візьме від нас молодь, залежатиме майбутнє нашого народу і суспільства. В. Стефаник був глибоко переконаний, що кожна сім'я повинна будуватись на злагоді й сердечній дружбі між батьками та дітьми, взаєморозумінні, пошані і повазі до старших членів родини. Коли ж у сім'ї наставала розлука, хтось змушений залишити рідну оселю — це було горе, трагедія для сім'ї («Виводили з села», «Стратився», «Новина»). Великого значення сім'ї надавав Т. Г. Шевченко.

Відомо, що для успішного формування особистості дитини необхідна єдність школи і сім'ї. Високі вимоги суспільства до освітнього рівня молодого покоління, підготовки його до життя і праці можуть бути задоволені тільки за умови зростаючої ролі батьків у цій справі.

Співдружність школи з сім’єю, опора на родинні традиції набуває сьогодні нового педагогічного змісту та особливої актуальності.

Сучасна школа діяльнісно об'єднує сім'ю, позашкільні спортивні, творчі та інші установи, двірські об'єднання, батьківські та інші соціальні інститути в мікрорайонах, спрямовуючи їх на вирішення основного завдання - соціального виховання. 


Школа стала більш активно і дієво залучати батьків до організації різних видів діяльності учнів: суспільно-корисної, навчально-пізнавальної, культурно-дозвільної. Це позитивно відбивається на самому способі її внутрішнього життя, на розвитку виховання і навчання. 

Пошук
Нормативна база

 Нормативні документи
тел. 0 800 500 335

 Протидія торгівлі людьми
Архів записів

Copyright MyCorp © 2020
Зробити безкоштовний сайт з uCoz